Lai apmeklētu šo lapu jums jābūt pilngadīgam.
LB Veikals

„Latvijas balzams” izlaiž savu pirmo bezalkoholisko dzērienu bērniem „Quick Fox”

28.12.2013

 

QF3.jpgPirms diviem gadiem pašmāju alkoholisko dzērienu ražotājs „Latvijas balzams” laida klajā bezalkoholisko „Rīgas šampanieti”, domājot par tiem, kuru darba pienākumi  svētku laikā nepieļauj alkoholisko dzērienu lietošanu vai kuri vienkārši nelieto alkoholu, bet izvēlas kvalitatīvu bezalkoholisku dzirkstošo dzērienu.

Šogad, svētkus sagaidot, ir padomāts tieši par bērniem – ‘Ašais lapsēns’ jeb „Quick Fox” ir jauns bezalkoholiskais dzēriens, ko izveidojuši „Latvijas balzama” meistari. Šis ir pirmais uzņēmumā radītais bezalkoholiskais dzēriens tieši bērniem, un tā tapšanā aktīvi iesaistījās uzņēmuma darbinieku bērni un viņu draugi vecumā no sešiem līdz divpadsmit gadiem.

Quick Fox  ir  izdevies krāsains un košs kā garšu, tā noformējuma ziņā, un par to jāsaka liels paldies arī mūsu fokusa grupai jeb līdzautoriem  – bērniem, kuru viedoklim bija ļoti būtiska loma šī bezalkoholiskā dzēriena tapšanā. Mums bija unikāla pieredze praksē pārliecināties par to, kādi faktori ir būtiski bērniem – ja pirmais ir pievilcīga krāsa, tad otrais un galvenais – tieši mazajam patērētājam tīkama garša”, stāsta AS „Latvijas balzams” komercdirektors Valters Kaže.

Labā ziņa vecākiem noteikti ir tā, ka šis dzēriens ir veidots uz dabīgas ābolu, persiku un ķiršu sulu bāzes un nesatur mākslīgas krāsvielas, kas ir būtiski, radot produktus bērniem,” uzsver „Latvijas balzams” pārstāvis, piebilstot, kaDzērienam redzējām izaugsmes potenciālu ne vien Latvijā, bet arī ārvalstīs. Tas noteica angliskā nosaukuma izvēli, pie tam, interesanti, ka šis nosaukums likās pievilcīgs arī mazajiem patērētājiem.”

Dzēriena „Quick Fox” etiķetes centrālais tēls ir draudzīgs un košs lapsēns, kas iebridis krāsainā dārzā. Vizuālo izskatu krietni ietekmējis mazo patērētāju aptaujas, kurās bērni vecumā no 6- 12 gadiem vērtēja vairākas dizaina versijas, ko veidoja Latvijā pazīstamā māksliniece Agnese Kurzemniece.

 „Quick Fox” dzirkstošais bezalkoholiskais dzēriens tiks piedāvāts divās garšu variācijās – ar ābolu-vaniļas garšu un ar persiku-ķiršu garšu. Tilpums – 0. 75l .

Pirmā bezalkoholiskā dzēriena „Quick Fox” partija tiek ražota šodien un nonāks tirdzniecībā „Latvijas balzams” specializētajos dzērienu veikalos jau tuvāko dienu laikā un pēc tam arī lielveikalu ķēdēs.