Lai apmeklētu šo lapu jums jābūt pilngadīgam.
LB Veikals

"Latvijas balzams " veikali sāk piedāvāt pakalpojumus arī internetā

30.11.2012

Ņemot vērā patērētāju iepirkšanās paradumu maiņu un augošo interesi par pirkumiem interneta vidē, "Latvijas balzams" (LB) veikalu ķēde ir atvērusi savu interneta veikalu - www.lbveikali.lv. Pētījumi liecina, ka Latvijā jau 40% interneta lietotāju iepērkas internetā biežāk nekā reizi gadā, un interneta pasūtījumus atzinīgi vērtē korporatīvie klienti.

Jaunajā interneta veikalā ir pieejams visplašākais LB specializēto veikalu sortiments - vairāk nekā 700 dažādu produktu. Norēķini par pirkumiem netiek veikti interneta vidē ar interneta bankas starpniecību, bet maksājot uz vietas klientam tuvākajā veikalā vai arī ar pārskaitījumu, saņemot čeku no veikala. Līdz ar to tas nav klasiskais internetveikals, bet vietne, kurā var iepazīties ar produkcijas klāstu un cenām. Pasūtījumiem, kuru summa ir 100 lati un vairāk, tiek nodrošināta bezmaksas piegāde Rīgas robežās.

Lai izslēgtu iespēju, ka alkoholiskos dzērienus iegādājas personas jaunākas par 18 gadiem, saņemot pasūtījumu pircējiem - fiziskai personai ir j;auzrāda personu apliecinošs dokuments.

"Latvijas balzams veikali" ir alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu veikalu tīkls Latvijā, kas dibināts 1991.gadā un pieder "S.P.I. Group" grupas uzņēmumam SIA "Bravo". Uzņēmumam pieder 50 veikali Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās, savukārt Lietuvā ir 25 "Bravo Alco" veikali.