Internetveikala lietošanas noteikumi

INTERNETVEIKALA LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Internetveikala lietošanas noteikumi

Šie Lietošanas noteikumi ir neatņemama distances līguma sastāvdaļa, ko puses, pamatojoties uz klienta pasūtījumu, noslēdz mūsu tiešsaistes tirdzniecības vietā www.lbveikali.lv. Lietošanas noteikumos ietvertie pienākumi ir obligāti. Šo Lietošanas noteikumu pārkāpšana var veidot pamatu distances līguma izbeigšanai. Līgums ir spēkā neierobežotu laika periodu.

Veicot pasūtījumu, klients apliecina, ka ir izlasījis, sapratis un piekrīt Lietošanas noteikumiem. Klientam nav atļauts pasūtīt preces no mūsu tiešsaistes tirdzniecības vietas www.lbveikali.lv, ja klients nav izlasījis un piekritis Lietošanas noteikumiem.

 • Termini
 • “Latvijas balzams veikali”  – tiešsaistes tirdzniecības vietai www.lbveikali.lv īpašnieks ir SIA "Amber Distribution Latvia", reģistrācijas Nr. 40003396995, juridiskā adrese: Noliktavu iela 11, Dreiliņi, Stopiņu novads, LV-2130, kas piedāvā un pārdod preces klientam savas saimnieciskās darbības laikā saskaņā ar šiem lietošanas noteikumiem;
 • Klients – fiziska vai juridiska persona, kas pasūta preces “Latvijas balzams veikali” mājas lapā, kura ir sasniegusi 18 gadus vecumu un kurai ir neierobežota tiesībspēja, lai varētu stāties līgumattiecībās ar “Latvijas balzams veikali”;
 • “Latvijas balzams veikali” - tiešsaistes tirdzniecības vieta www.lbveikali.lv, kuru klients izmanto pasūtījuma veikšanai;
 • Piegāde - klienta pasūtīto preču piegāde uz adresi, kas ir norādīta klienta pasūtījumā;

 

 • Pasūtīšana

2.1. Klients var izmantot “Latvijas balzams veikali” pakalpojumus un pasūtīt preces . Veicot pasūtījumu Klientam-fiziskai personai ir jāsniedz šāda informācija: vārds, uzvārds, dzimšanas datums, e-pasts un tālruņa numurs saziņai un precīza piegādes adrese. Veicot pasūtījumu Klientam-juridiskai personai ir jāsniedz šāda informācija: uzņēmuma nosaukums, reģistrācijas numurs, kontaktpersonas vārds, uzvārds, e-pasts un tālruņa numurs saziņai un precīza piegādes adrese.

2.2. Veicot preču pasūtīšanu Klients ir atbildīgs par patiesas un pareizas informācijas sniegšanu.

2.3. Paziņojumi par pasūtījuma izpildi (piemēram, pasūtījuma apstiprinājums, rēķins, pasūtījuma atcelšana, u.tml.) Klientam tiks nosūtīti neatkarīgi no tā, ka izvēlējās nesaņemt paziņojumus un piedāvājumus, jo šie paziņojumi ir nepieciešami pasūtījumu izpildei un Klienta informēšanai par pasūtījuma statusu.

2.4 Klientu personas dati tiks izmantoti pasūtījuma veikšanai un piegādei, rēķina dokumentācijas sagatavošanai, pārmaksātā daudzuma un atpakaļ nosūtīto preču summas atmaksai, finanšu saistību administrēšanai un citām saistībām, kas izriet no šiem Lietošanas noteikumiem un distances līguma, kā arī citu “Latvijas balzams veikali” sniegto pakalpojumu nodrošināšanā. Plašāku informāciju par personas datu apstrādi, lūdzu, skatiet šo noteikumiem un nosacījumi 10. sadaļā.

 

 • Cena, maksājumi un piegādes izmaksas

3.1. Cenu un akciju piedāvājums "Latvijas balzams veikali" e-veikalā ir spēkā tikai e-veikalā www.lbveikali.lv un var atšķirties e-veikalā un fiziskajos veikalos "Latvijas balzams veikali" un "LB SPIRITS&WINE OUTLET".

3.2. Preču cenas “Latvijas balzams veikali” ir norādītas EUR valūtā. "Visas cenas ir norādītas, ieskaitot jebkuru pievienotās vērtības vai citu nodokli. Preces tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā pasūtījuma izveidošanas laikā. Kopējā Piegādes cena var ietvert nodevas. Bankas nodeva var tikt piemērota atkarībā no klienta izmantotās bankas.

3.3. Papildus cenai Klientam būs jāmaksā piegādes maksa par kurjera piegādes pakalpojumiem uz norādīto adresi Rīgas+ zonas teritorijā 5 EUR, A zonas teritorijā 7 EUR, ja preču kopējā cena piegādei ir 49,99 EUR vai mazāk. Piegādes maksa nav piemērojama gadījumā, ja kopējā preču cena piegādei pārsniedz 50,00 EUR. 

3.4. Zonā Riga+ darbojas papildus pakalpojums "Express piegāde 3h laikā", ja Klients izvēlēsies šo pakalpojumu, papildus cenai Klientam būs jāmaksa piegādes maksa 7.50 EUR par kurjera piegādes pakalpojumiem uz norādīto adresi Rīga+ zonas teritorijā neatkarīgi no pasūtījuma summas.

3.5. Papildus cenai Klientam būs jāmaksā piegādes maksa 12 EUR par kurjera piegādes pakalpojumiem uz norādīto adresi B zonas teritorijā.

3.6. Par Rīga+ zonas teritoriju "Latvijas balzams veikali" uzskata pilsētas un apdzīvotas vietas: Rīga, Babīte, Baltezers, Baloži, Bukulti, Dreiliņi, Līči, Mārupe, Jaunmārupe, Piņķi, Salaspils, Spilve, Sunīši, Ulbroka, Valdlauči, Vecāķi.

3.7. Par A zonas teritoriju "Latvijas balzams veikali" uzskata: 
Pilsētas:
  Bauska, Dobele, Jelgava, Jūrmala, Ogre, Olaine, Salaspils, Saulkrasti, Sigulda, Tukums.
Novadi: Ādažu, Baldones, Babītes, Bauskas, Baldones, Carnikavas, Dobeles, Engures, Garkalnes, Iecavas, Ikšķiles, Inčukalna, Jelgavas, Ķekavas, Mārupes, Ogres, Olaines, Ozolnieku, Ropažu, Saulkrastu, Salaspils, Siguldas, Stopiņu (dalēji), Tukuma novadi.

3.8. Par B zonas teritoriju "Latvijas balzams veikali" uzskata visu pārējo Latvijas teritoriju, kura nav iekļauta A zonas teritorijā:

3.9. “Latvijas balzams veikali” patur tiesības manīt piegādes veidus, summas un attālumus. Izmaiņas paliek spēkā brīdī, kad tiks publicētas “Latvijas balzams veikali” vietnē sadaļā “PIEGĀDE”.

Piemērs Nr.1

Klients pasūta pirmdien 1 pudeli iecienītākā džina par 21.99 EUR iesk.PVN uz Jelgavu, Dricānu ielu. Piegādes maksa būs 7 EUR, jo pasūtījums ir mazāks par 50.00 EUR un piegāde notiek darba dienā A zonas teritorijā.

Piemērs Nr. 2

Klients pasūta sestdien 5 pudeles iecienītāko vīnu uz Mārupi, Mārupes novads, par kopējo summu 54.95 EUR iesk. PVN. Piegāde būs bez maksas, jo Piegāde notiek Rīga+ teritorijā un pasutījuma summa par preci ir lielāka par 50.00 EUR.

Piemērs Nr. 3

Klients pasūta 6 pudeles ar balzamu par kopējo summu 59.94 EUR iesk.PVN uz Daugavpili. Piegādes maksa būs 12 EUR, jo piegādes adrese B zonas teritorijā.

Piemērs Nr. 4

Klients pasūta 4 pudeles ar iecienītāko alu par kopējo summu 24.18 EUR iesk.PVN uz vienu no piedāvātajiem veikaliem. Piegādes būs bez maksas.

3.10. Klients var norēķināties tikai ar maksājumu metodēm, kas norādītas “Latvijas balzams veikali” maksājumu metožu izvēlnē. Maksājums ir jāveic pirms preču saņemšanas.

3.11. Pasūtījuma saņemšanas laikā neatkarībā no piegādes veida klientam obligāti jāuzrada personu apliecinošs dokuments, kurš apliecina, ka klients ir pilngadīga persona.

3.12. Preces tiek komplektētas kartona kastēs vai plastikātos maisos. 

 

Produktu apkopošana un piegāde

4.1. “Latvijas balzams veikali” cenšas darīt visu, lai nodrošinātu, ka katrs pasūtījums tiek pilnībā izpildīts, tomēr pasūtījuma izpildīšanas brīdī dažu produktu nepieejamības dēļ “Latvijas balzams veikali” negarantē, ka visi Klienta pasūtītie produkti būs pieejami un tiks piegādāti.

4.2. Piegāde tiks veikta uz adresi, kuru norādījis Klients pasūtījuma veikšanas brīdī. “Latvijas balzams veikali” piegādās Klienta pasūtījumu līdz galvenajai ieejai piegādes adresē. Pēc Klienta lūguma piegādātājs var ienest pasūtījumu piegādes adresē, piemēram, uznest uz noteiktu stāvu daudzīvokļu mājā, tikai ja:

 • piegādātājam ir Klienta piekrišana; un
 • mūsu piegādātājs uzskata, ka izpildīt šādu Klienta lūgumu ir droši un praktiski. “Latvijas balzams veikali” vienmēr rezervē sev tiesības piegādāta pasūtījumu līdz adreses galvenajai ieejai.

4.3. Klienta piegādēm uz uzņēmuma adresi, “Latvijas balzams veikali” var nodrošināt piegādi tikai līdz uzņēmuma pirmā stāva galvenajai ieejai.

4.4. Piegādi var saņemt pilngadīga persona, kas sasniegusi vismaz 18 gadu vecumu, apstiprinājusi savu vecumu ar kvalificēto elektronisko parakstu pirkuma laikā mājas lapā un ir uzrādījusi vecuma apliecinošu dokumentu pasūtījuma saņemšanas laikā. Ja vecumu pierādošs dokuments nebūs pieejams un/vai adresē nebūs neviena, kas sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu, piegādes brīdī, produkti paliks pie piegādātāja. 

4.5. Alkoholiskie dzērieni netiek piegādāti (izsniegti) no pulksten 22.00 līdz 8.00.  

4.6. Gadījumos, kad mēs piegādājam Klienta pasūtījumu Klienta norādītajā laikā, taču adresē nebūs neviena, kas varēs saņemt pasūtījumu, Klients tiks informēts un Klientam būs nepieciešams sazināties ar mums, lai vienotos par jaunu piegādes laiku. Šādos gadījumos, ja “Latvijas balzams veikali” ir jāatgriež pasūtījums, Klientam var būt pienākums maksāt papildus samaksu. 

 

 • Kvalitātes garantija un atbildība

5.1. Produkti, kas attēloti “Latvijas balzams veikali” vietnē, var neatbilst formas un krāsas ziņā saņemtajiem produktiem, Klienta pasūtījuma veikšanai izmantoto tehnisko līdzekļu rakstura dēļ vai citu saprātīgi sagaidāmu neatbilstību dēļ.

5.2. Par visu “Latvijas balzams veikali” vietnē produktu īpašību informāciju ir atbildīgs produktu izgatavotājs un / vai izplatītājs. “Latvijas balzams veikali” ir atbildīgs tikai par šīs informācijas atspoguļošanu Klientiem, ja normatīvie akti neparedz citādi.

 

 • Atteikuma Tiesības un Tiesības atteikties

6.1. Klientam ir tiesības vienpusēji izmantot atteikuma tiesības 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas, nekavējoties par to izmantošanu informējot “Latvijas balzams veikali”. Atteikuma tiesības var tikt izmantotas kā noteikts normatīvajos aktos, šajos Lietošanas noteikumos un citos attiecināmos “Latvijas balzams veikali” izdotajos nosacījumos. Klients ir atbildīgs par izmaksām, kas saistītas ar šādu pasūtījumu atgriešanu.

6.2. “Latvijas balzams veikali” ir tiesības pieprasīt, ka Klientam, atsakoties no pārtikas šīs preces ir jānogādā atpakaļ “Latvijas balzams veikali” veikalā, no kura tika veikta piegāde vai uz kuru norāda “Latvijas balzams veikali” darbinieks. Klients sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu.

6.3. Atgriežot preces veikalā, tām ir jābūt bez jebkādiem bojājumiem, orģinālajā iepakojumā, neatvērtām, derīguma termiņa ietvaros +1 diena. Ja klients nevar nodrošināt šīs prasības, “Latvijas balzams veikali” patur tiesības klientam neizmaksāt naudu par atgrieztajām precēm.

6.4. Ja Klients ir konstatējis pēc pasūtījuma saņemšanas, ka pasūtījumā prece ir bojāta vai/un sliktas kvalitātes, Klients vēršas pie “Latvijas balzams veikali” ar pieteikumu, kuram pievieno fotogrāfiju ar bojāto preci un “Latvijas balzams veikali” noorganizēs naudas atgriešanu uz Klienta kontu, no kuras tika veikts pirkums. “Latvijas balzams veikali” patur tiesības Klientam lūgt visu bojāto preci atgriezt veikalā, no kura tika veikta piegāde.

 

 • Pasūtījuma atcelšana

7.1. Nopietnu apstākļu gadījumā, “Latvijas balzams veikali” var uz laiku vai pilnībā pārtraukt internet tirdzniecību bez iepriekšējas Klienta informēšanas. Šādos gadījumos, “Latvijas balzams veikali” atlīdzinās Klientam summu par nepiegādātajiem pasūtījumiem 10 darba dienu laikā. 

 

 • Klientu apkalpošana

8.1. Gadījumā, ja Jums rodas kādi jautājumi par iepirkšanos “Latvijas balzams veikali” sazināties ar mums darba dienās darba laikā 09:00-17:00 pa telefonu +371 67080603 vai e-pastu: [email protected]

 

 • Nobeiguma noteikumi un strīdu risināšana

9.1. “Latvijas balzams veikali” var vienpusēji veikt izmaiņas šajos Lietošanas noteikumos.

9.2. Šie Lietošanas noteikumi sagatavoti atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem  aktiem un visi strīdi tiks izskatīti  Latvijas Republikas tiesā.

 

 • Datu apstrāde un aizsardzība

10.1. Klienta personas dati tiks izmantoti, lai identificētu Klientu un saņemtu pasūtījumu, veiktu pasūtījumu un piegādi, sagatavotu grāmatvedības dokumentus, tai skaitā rēķinu, atmaksātu pārmaksāto summu un atgrieztu summu par atgrieztajiem produktiem, administrētu finansiālos pienākumus un citus pienākumus, kas izriet no šiem Lietošanas noteikumiem un distances līguma, kā arī par “Latvijas balzams veikali” piedāvāto pakalpojumu izmantošanu. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi lūdzu meklējiet privātuma politikā.

Search engine powered by ElasticSuite