“Latvijas balzams veikali” klienti,
 
Tupinot sniegt atbalstu Ukrainas tautai pēc Krievijas Federācijas bruņoto spēku iebrukuma Ukrainā, zīmols "Moskovskaya Vodka" un tā īpašniece, globālā dzērienu ražošanas un izplatīšanas kompānija "Amber Beverage Group", visās trīs Baltijas valstīs laidusi klajā īpašu dzēriena sēriju, kas aicina iestāties par mieru un brīvību. Šis vēstījums skaidri lasāms uz dzēriena etiķetes, savukārt gūtā peļņa no vairāk nekā 80 tūkstošiem pārdošanā nodotajām dzēriena pudelēm tiks novirzīta Ziedot.lv iniciatīvai "Ukrainas cilvēkiem!".
 
"Šīs nedēļas laikā limitētās sērijas dzērieni būs pieejami lielāko tirdzniecības tīklu un arī mazāku veikalu plauktos kā Latvijā, tā arī Lietuvā un Igaunijā," norāda Pāvels Fiļipovs, dzērienu izplatītāja SIA "Amber Distribution Latvia" vadītājs.
"Zīmola nosaukuma dēļ bieži vien tā izcelsme pārsteidz cilvēkus. Šis ir viens no pasaules senākajiem un kvalitatīvākajiem degvīniem, kas veidots, izmantojot augstākās kvalitātes izejmateriālus, trīskārtēju destilāciju un filtrāciju caur oglēm un kvarca smiltīm. Mūsdienās to Latvijā ražo Baltijas vadošais dzērienu ražotājs "Latvijas balzams"," stāsta Pāvels Fiļipovs.
 
Ierastā zīmola nosaukuma vietā uz limitētās sērijas pudelēm tagad redzams jauns, "Mosko Vodka" nosaukums, savukārt uz iepakojuma aizmugurējās etiķetes atrodams QR kods, kas piedāvā patērētājiem lasīt plašāk par kompānijas un zīmola sniegto atbalstu Ukrainas tautai, kā arī pievienoties turpmākam atbalstam.
"Jau pirmajās dienās pēc iebrukuma Ukrainā mēs paudām un īstenojām atbalstu Ukrainas tautai. Militārā darbība Ukrainā mums ir nepieņemama, tādēļ mēs turpinām rast iespējas, kā sniegt palīdzību mūsu tuvajiem kaimiņiem un šīs darbības skartajiem cilvēkiem," noslēdz Pāvels Fiļipovs.
 
Zīmola "Moskovskaya Vodka" degvīns ir ražots Latvijā, Eiropas Savienības un NATO dalībvalstī. Visi ražošanai nepieciešamie materiāli tiek iegūti tikai no Eiropas Savienības valstīm, tajā skaitā spirts, pudeles, etiķetes un citi materiāli.
 
"Amber Beverage Group" (ABG) ir strauji augoša alkoholisko dzērienu kompānija, kuras produkti ir atrodami vairākos miljonos mājsaimniecību visā pasaulē. Tās atpazīstamākie uzņēmumi Latvijā ir "Latvijas balzams", "Latvijas balzams veikali" un vadošais alkoholisko dzērienu izplatītājs "Amber Distribution Latvia".
ABG ir vadošais dzērienu ražotājs, izplatītājs, loģistikas piegādātājs un mazumtirgotājs, kas visā pasaulē strādā ar vairāk nekā 1300 zīmoliem. Kompānija ir attīstījusies no sākotnējā ražošanas biznesa, kas dibināts 1900. gadā, un kļuvusi par globālu alkoholisko dzērienu nozares spēlētāju, kas apvieno vairāk nekā 2000 darbiniekus gandrīz 20 uzņēmumos.
 
Ar cieņu,
“Latvijas balzams veikali” komanda